NICOLE NORI, KAD „EUROVISION“ VYKTŲ, NORS IR KARAS (VIDEO)

Bild
2019.05.13
Nicole

Nicole

Nohfelden. 1982 m. su daina „Ein bisschen Frieden“ („Truputį Taikos“) Nicole (54) laimėjo „Eurovision“ dainų konkursą. Ar šiemet neramiame, Gazos ruožo pašonėje esančiame Izraelyje vyksiantis ESC turėtų vykti? Nicole be abejonės sako ‘Taip!’.

Nicole laikraščiui „Bild“ sakė: „Muzika jungiasi per sienas, nesvarbu, iš kur esi. Visuomet vyks karai ir žmonės visada trokš taikos“.

Vokietijos atlikėjos Nicole hitas „Ein bisschen Frieden“ tapo hitu visame pasaulyje. Daina buvo perdainuota į daugybę kalbų. Lietuvių kalba ją atliko Roma Mačiulytė (60).

Beje, šiemet ESC vyks gegužės 14, 16 ir 18 d. 22:00 Lietuvos laiku. Konkurso finale kaip svečias dainuos ir pop karalienė Madonna (60).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*