NICKI MINAJ IŠTEKĖJO?

FirstNews
2019.03.15
Nicki Minaj & Kenneth Petty

Nicki Minaj & Kenneth Petty

New York. Nicki Minaj (36) yra ištekėjusi moteris. Taip teigia ne tik du dainininkės artimos aplinkos šaltiniai, bet ir pati Nicki.

Reperė ‘Taip’ slapta ištarė savo vaikinui Kenneth Petty (40). „Apple Music“ radijo šou „Queen Radio“ Nicki Minaj pasidalino šiek tiek intymios informacijos apie jųdviejų romantinį gyvenimą, pavadindama Petty savo „vyru“! Minaj pažodžiui: „Kiekviena vakarą, kai išeinu iš dušo, mano vyras (!) paima tikrai gerą losjoną, kurį kątik nusipirkome, ir jis masažuoja mano pėdas, tada trina jas. Ir trina kiekvieną kojos pirštą atskirai, o tada kulną ir pėdos pagalvėles, ir jis daro viską“.

Po šio pasakymo Nicki Minaj pastebėjo, kad išpliurpė per daug. Ji iškarto pradėjo juoktis ir nervingai pasakė: „Aš pasakiau, ką pasakiau“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*