NETIKĖTAI PASIRODĖ GEORGE MICHAEL NAUJAS SINGLAS (VIDEO)

FirstNews
2019.11.06
George Michael

George Michael

London. Šiandien (06.11) pasirodė naujas velionio George Michael (†53) singlas.

Atlikėjo turto valdytojas davė sutikimą išleisti dainą „This Is How“. Tai – greitai pasirodysiančio Kalėdų filmo „Last Christmas“ garso takelis. Dainos premjera yra numatyta „BBC Radio 2“ eteryje. Radijo stoties vedėja Zoe Bell (40) sakė: „Buvau ir esu didelė ‘Wham!’ ir George Michael fanė. Ir net tada, kai jo jau ilgai nėra tarp mūsų, jo muzika ir toliau suteiks džiaugsmą. Jaučiuosi pagerbta, galėdama iki šiol negirdėtą George dainą savo rytinėje laidoje sugroti pirmą kartą“.

Beje, filmas „Last Christmas“ vadinasi taip pat, kaip ir „Wham!“ Kalėdinis hitas, kuris kasmet nuo jo pasirodymo 1984 m. patenka į Didžiosios Britanijos ir Vokietijos singlų topus. Naujame filme vaidmenį atliks ir Emma Thompson (60). Ji sukūrė ir scenarijų.

Tarp kitko, George Michael mirė taip pat per Kalėdas. 2016 m. Kalėdos jam buvo paskutinės.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*