NESUTARIMAI TARP HERCOGIENIŲ MEGHAN MARKLE IR KATE MIDDLETON BAIGĖSI?

alfa.lt
2019.03.12
Meghan Markle & Kate Middleton

Meghan Markle & Kate Middleton

London. Kembridžo ir Sasekso kunigaikštienės Kate Middleton (37) bei Meghan Markle (37), rodos, pamiršo visus nesutarimus. To įrodymu tapo Sandraugos dienos mišiose jųdviejų pademonstruotas gestas.

Pirmadienį (11.03) moterys, apie kurių santykius jau keletą mėnesių sklandė kalbos, kartu su antrosiomis pusėmis atvyko į Vestminsterio abatiją, kur pasisveikindamos viena kitą apdovanojo bučiniais į skruostus.

Prieš keletą mėnesių užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad tarp Meghan ir Kate dar gerokai prieš karališkąsias vestuves gegužę įsiplieskė ginčas, turėjęs neigiamos įtakos jųdviejų santykiams. Kaip buvo skelbiama, Meghan nepagarbiai elgėsi su Kate komandos nariais.

„Tai nepriimtina. Jie – mano darbuotojai, ir aš su jais bendrauju“, – savo darbuotojų, pasak Thesun.co.uk, tada ginti stojo K. Middleton.

Oficialus Kensingtono rūmų atstovas šią informaciją paneigė ir pridūrė, kad neva artimų šaltinių pasakojimais tikėti negalima. „Abi jos yra pasiryžusios palaikyti teigiamus santykius, nors pasižymi skirtingomis charakterio savybėmis“, – buvo rašoma pranešime.

Netrukus tas pats portalas pranešė, kad įnoringoji Meghan, papasakojusi Kate, kokią suknelę per jos vestuves turi dėvėti mažoji princesė Charlotte (3), pravirkdė Kembridžo kunigaikštienę. Šio incidento Kensingtono rūmų atstovai nei paneigė, nei patvirtino.

47 10

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*