NAUGHTY BOY IR ZAYN MALIK – ARTIMI DRAUGAI

FirstNews
2014.08.24
Zayn Malik ("One Direction") & Naughty Boy

Zayn Malik ("One Direction") & Naughty Boy

London. Naughty Boy (29) labai patenkintas tuo, kad viena jo daina papildys sekantį „One Direction“ albumą.

Vis dėlto prodiuseris taip pat artimai draugauja su Zayn Malik (21), vienu iš „One Direction“ narių. Naughty Boy pareiškė: „Turėjau tai padaryti, nes viena ‘One Direction’ daina – didelis žingsnis į pop pasaulį… Su Zayn susitikau ‘BRIT Avards’ renginyje, bet dabar mes iš tikrųjų susidraugavome. Tapome bičiuliais, dar kol mūsų nesiejo muzika. Gyvename netoli vienas kito ir abiejų šaknys glūdi Pakistane, esame kilę iš darbininkų klasės šeimų. Mes musulmonai ir tai padėjo mums susibičiuliauti. (…) Šiame versle sunku rasti tikrus draugus, tačiau būtume draugai, net jeigu abu nedirbtume muzikos srityje.“

Tarp kitko, Naughty Boy parašė Emeli Sandé (27) dainą su „One Direction“, kuri vadinasi „One Chance To Dance“. Kitas vaikinų grupės albumas pasirodys vėliau šiais metais.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*