MYA-LECIA NAYLOR (†16) PASIKORĖ

Bild
2019.09.10
Mya-Lecia Naylor

Mya-Lecia Naylor

London. Balandį pasaulį apskriejo netikėta žinia, kad mirė paauglių žvaigždė Mya-Lecia Naylor (†16). Dabar paaiškėjo, kaip mergina mirė.

Britų aktorės balandžio 7 d. kabantį kūną kilpoje tėvų namuose Londone rado tėvai. Kaip rašoma policijos ataskaitose, Mya-Lecia buvo susipykusi su tėvais dėl jos blogų pažymių mokykloje ir turėjo namų areštą. Koronerio išvadose nurodoma, kad jos kūne nebuvo rasta alkoholio ar narkotikų.

Dabar Mya-Lecia Naylor tėvas sako, kad jo dukra nenorėjo nusižudyti, o jis ją matė gyvą 2 val. prieš mirtį. „Aš nuoširdžiai tikiu, kad ji neketino to daryti. Mya-Lecia Naylor mirė Kroidono universitetinėje ligoninėje dėl mirtino kaklo užspaudimo. Mano nuomone, ji neketino nutraukti savo gyvenimo. Jos mirtis buvo nelaimė“, – tikina tėvas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*