MIRĖ SHELLEY MORRISON

Bild
2019.12.02
Shelley Morrison

Shelley Morrison

Los Angeles. Holivudas ir vėl gedi. Anapilin iškeliavo TV serialo „Will & Grace“ („Vilas ir Greisė“) žvaigždė Shelley Morrison (†83).

Morrison seriale vaidino 1999-2006 m. Moteris iš viso prieš kamerą stovėjo 50 metų. Shelley Morrison mirė nuo širdies nepakankamumo, praėjus trumpai ligai.

Žurnalas „Variety“ rašo, kad Morrison turėjo suvaidinti tik vienoje „Will & Grace“ serijoje. Tačiau ji tapo serialo žvaigžde ir nusifilmavo 68 serijose.

Serialo aktorius Sean Hayes (49), „Instagram“ parašė: „Tokia liūdna žinia. Ji buvo nepaprastai juokinga ir turėjo didžiausią širdį“.

Pagrindinė herojė Debra Messing (51) pasidalino trumpu video ir parašė: „Kokia netektis. Jos karjera truko dešimtmečius, bet mums ji visada bus mūsų miela Rosie“.

Tarp kitko, serialo „Will & Grace“ paskutinis, dešimtasis sezonas bus parodytas šią žiemą. Devintojo sezono reitingai kūrėjų nedžiugino. JAV prie TV ekranų serialas surinko 5,31 mln. žiūrovų. Tai yra 3 mln. mažiau, nei aštuntasis (Play Radio apie tai jau rašė).

2,w=993,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*