MIRĖ SCOTT WALKER

FirstNews
2019.03.25
Scott Walker

Scott Walker

Hamilton. Penktadienį (22.03) mirė dainininkas ir dainų autorius Scott Walker (†76).

Dabar tai patvirtino jo leidybinė firma „4Ad“: „Jis buvo solo atlikėjas, prodiuseris ir kompozitorius, besidominantis originalumu“.

„Radiohead“ narys Thom Yorke (50) apie velionį „Twitter“ parašė: „Taip liūdna išgirsti, kad Scott Walker mirė. Jis turėjo didelę įtaką ‘Radiohead’ ir taip pat man, parodydamas, kaip naudoti balsą ir žodžius. Karta su juo susitikau Meltdown festivalyje. Jis buvo labai malonus. Labai jo ilgėsiuos“.

Scott Walker, kurio tikras vardas buvo Noel Scott Engel, gimė 1943 m. Ohajuje. 1964 m. jis įkūrė grupę „The Walker Brothers“. Solo karjeroje jis išleido 18 albumų. Jo paskutinis diskas „Vox Lux“ pasirodė 2018 m.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*