MIRĖ DAR VIENA „BACHELOR“ KANDIDATĖ ERIN STORM

Bild
2016.03.23
Erin Storm

Erin Storm

Los Angeles. Erin Storm (†41), kandidatė dvyliktame JAV realybės šou „The Bachelor“, tragiškai žuvo lėktuvo katastrofoje.

JAV įžymybė skrido nedideliu lėktuvu, kuris pirmadienį (21.03) sudužo netrukus, kai pakilo iš Hawthorne oro uosto Los Andžele.

„Mano partneris šaukė ‘Lėktuvas skrenda tiesiai į mus!'“, – pasakojo liudytoja TV transliuotojui „KTLA“. „Tai atrodė taip, tarsi lėktuvas prarado kryptį ir kontrolę. Tada jis nukrito netoli nuo mūsų“.

Erin iš nuolaužų buvo ištraukta gyva. Ji buvo nuvežta į ligoninę, bet vėliau mirė ten nuo patirtų traumų.

Tai jau antra „The Bachelor“ šou dalyves ištikusi nelaimė. Vasario 13 d., kaip spėjama, iš gyvenimo pasitraukė Lex McAllister (†31). Ji dalyvavo keturioliktame „The Bachelor“ šou.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*