MILEY CYRUS MAMA RŪKO ŽOLĘ SU VISA ŠEIMA

FirstNews
2020.07.29
Trace, Miley, Tish & Brandi Cyrus

Trace, Miley, Tish & Brandi Cyrus

Los Angeles. Kai visi penki vaikai yra namuose, Cyrus šeima mėgaujasi žole.

Mama Tish (53) podkaste „Chicks In The Office“ atskleidė, kad ji mielai su visa šeima užtraukia marihuanos dūmą. Tish Cyrus pažodžiui: „Dar prieš kelis metus niekada nebūčiau pagalvojusi apie žolės rūkymą su savo šeima, bet dabar darau tai. Tai yra iš tikrųjų pašėlę, kadangi dabar, kai jie visi yra vyresni, taip pat visi esame draugai. Man tai tikrai labai patinka. Manau, kad yra daug pranašumų“.

Vienas iš pranašumų yra tas, kad Brandi (33), Trace (31), Miley (27), Braison (26) ir Noah (20) mažiau pešasi. Mama Tish podkaste apie tai pasakojo: „Kai visi penki vaikai yra kartu, jie visada randa dėl ko pyktis. Kai visi rūko, to visiškai nenutinka“.

Beje, Miley Cyrus dėl medicininių priežasčių daugiau nebegeria alkoholio ir neseniai metė rūkyti žolę. Dabar dainininkė vartoja kanabidiolį (CBD), kuris neva yra naudingas sveikatai kanabinoidas, natūraliai randamas kanapėse (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*