MILEY CYRUS IR LIAM HEMSWORTH IŠSISKYRĖ DĖL…?

RTL
2019.08.14
Miley Cyrus

Miley Cyrus

Los Angeles. Staigios Miley Cyrus (26) ir Liam Hemsworth (29) skyrybos po 8 mėnesių santuokos šokiravo visus jų fanus. Apie to priežastis spekuliuota daug. Galiausiai prieita prie vienos išvados.

RTL praneša, kad atlikėja ir aktorius yra per daug skirtingi, skirtingai žiūri į pasaulį. Miley norėjo atvirų santykių, o Liam svajojo apie šeimą ir vaikus. Oficialiame pranešime spaudai Miley su Liam teigia, kad panoro sutelkti „visą dėmesį į save ir savo karjerą“.

Vokietijos žvaigždžių TV žurnalas „Exclusiv“ vakar (13.08) pranešė, kad Miley save laiko panseksualia ir „moderniai“ žiūri į santuoką. Tai reiškia, kad ji nekenčia būti vadinama „žmona“ ir ją seksualiai traukia moterys. Dėl šios priežasties vietoj „normalios santuokos“ Miley mieliau norėjo atvirų santykių su Liam, kas reiškia, jog norėjo mylėtis ir su kitais bei kitomis. Tuo tarpu Liam tikslas buvo didelė šeima ir tik viena Miley. „10, 15, galbūt 20 vaikų“, – dar gegužę interviu žurnalui „GQ“ atskleidė Liam savo norus.

Šiuo metu Miley Cyrus džiaugiasi vienišės gyvenimu. Su savo tariamai nauja mergina Kaitlynn Carter (30), kuri neseniai išsiskyrė su Brody Jenner (35), mėgaujasi laiku Italijoje.

Beje, On-Off santykiai tarp Miley Cyrus ir Liam Hemsworth truko 10 metų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*