MILEY CYRUS IR CODY SIMPSON: VISKAS TIK FAKE?

FirstNews, Who
2019.11.06
Cody Simpson & Miley Cyrus

Cody Simpson & Miley Cyrus

Los Angeles. Miley Cyrus (26) atvirai demonstruoja savo santykius su Cody Simpson (22). Tačiau ar visa tai tikra?

Bučinukas čia, apkabinimas ten ir viskas priešais fanų akis ir fotografus. Kūno kalbos ekspertė mano, kad jų santykiai yra fake. Visa tai yra tik vardan dėmesio. Miley eks vyras Liam Hemsworth (29) turėtų būti pavydus. Ekspertė žurnalui „Who“ sakė, kad Cody kūno kalba parodė, jog jis mėgavosi momentu, kai Miley siekė pritraukti dėmesį ir bandė išprovokuoti reakcijas. Komentarai ir kritika jai buvo nesvarbu.

Ekspertė teigia, kad nuotrauka, kurioje Miley ranką įkišusi į Cody kelnes, yra tik sukelti šoką: „Miley ranka – prieky Cody kelnėse, viskas tik dėl sukelti šoką pasaulyje ir slaptą žinutę tarp jųdviejų“.

Jau ne kartą pasirodė pranešimai, kad amerikietė santykius su australų pop atlikėju naudoja tik tam, kad sukeltų Liam pavydą. Pora po 8 mėnesių santuokos išsiskyrė rugpjūtį. Jiedu On/Off draugavo apie 10 metų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*