MILEY CYRUS ERZINA SELENA GOMEZ

FirstNews
2014.06.13
Miley Cyrus

Miley Cyrus

Milan. Selena Gomez (21) neturėtų bendrauti su Miley Cyrus (21). Bent jau po to, ką skandalistė apie ją pasakė koncerto metu, skelbia PlayRadio.lt.

Miley Cyrus išpeikė savo kolegės kartoninę versiją Milano scenoje. Dainininkė net sudainavo piktą dainą „FU“, kuri šifruojasi „Fuck You“ („Išsikrušk“). Šaltinis apie tai sakė: „Selena jau žino, kad Miley padarys viską, kad gautų dėmesio. Net jei ir ji menkintų kitus žmones. Selena niekada nepadarytų to, ką Miley padarė. Ji laikosi tuos nuomonės, kad Miley absoliutus prioritetas gyvenime yra dėmesys ir ji dėl to tik apgailestauja“.

Miley Cyrus ir Selena Gomez savo karjerą pradėjo TV kanale „Disney“. Abi dainininkės anksčiau draugavo su Nick Jonas (21).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*