MIKE SINGER NORI PASISKIEPYTI NUO KORONAVIRUSO

Promiflash
2021.01.13
Mike Singer & Dieter Bohlen

Mike Singer & Dieter Bohlen

Köln. Mike Singer (20) pasisakė tema apie skiepijimą nuo koronaviruso. Nors Vokietija žmones skiepija itin lėtai ir dėl to sulaukė daug gyventojų bei politikų kritikos, dainininkas Mike Singer () dėl to neprarado noro gauti dūrį.

Vokiečių atlikėjas „Instagram“ pasidalino Bavarijos ministro prezidento Markus Söder (54, CSU) kalbos video, kuriame jis ragina žmones skiepytis ir kitiems rodyti pavyzdį. Prie klipo dainininkas parašė: „Po to, kai aš pats jau esu persirgęs koronavirusu, manau, kad kiepijimo galimybė yra neįtikėtina. Mielas pone @markus.soeder jeigu iš nieko neatimsiu skiepo, tuomet mielai pasiskiepyčiau… Taigi, kur turėčiau ateiti? 🙏🏼✌🏼“.

Tarp kitko, šiuo metu Mike Singer galima išvysti ir RTL šou „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“). Ten jis sėdi žiuri šalia Maite Kelly (41) ir pop titano Dieter Bohlen (66).


View this post on Instagram

A post shared by @mikesinger

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*