MIKE POSNER ĮGĖLĖ GYVATĖ

FirstNews
2019.08.11
Mike Posner

Mike Posner

Colorado. Tikrai ne taip Mike Posner (31) įsivaizdavo savo nuotykius gamtoje.

Šiuo metu muzikantas keliauja per JAV – nuo vienos pakrantės iki kitos. Tai prilygsta 4560 km pėsčiomis. Kolorado valstijoje Posner užmezgė ne itin malonią pažintį su gyvate. Tai jis pranešė savo fanamas per „Instagram“: „Vakar buvo beprotiška diena! Aš ką tik įveikiau 16 mylių pėsčiomis ir dar norėjau nubėgti aštuonias, kai man įgėlė barškuolės vaikas. Šie nuodai iš tikrųjų nėra pokštas“.

Mike Posner buvo nuskraidintas sraigtasparniu į ligoninę, kur jam laiku buvo suteiktas priešnuodis. Aplink įkandimą jo koja buvo smarkiai ištinusi. Jis ligoninėje praleido dar keletą dainų ir kelioms savaitėms nutraukė savo žygį.

Tarp kitko, barškuolių įkandimai yra vieni labiausiai paplitusių gyvačių įkandimų Šiaurės Amerikoje, tačiau tik kelių porūšių įkandimai gali būti mirtini žmonėms. Kuri porūšis įgėlė dainininkui, nežinoma.


View this post on Instagram

Tomorrow.

A post shared by Mike Posner (@mikeposner) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*