MICHELLE HUNZIKER GREITAI TAPS MAMA IR MOČIUTE?

Di Tutto
2019.03.26
Michelle Hunziker & Aurora Ramazzotti

Michelle Hunziker & Aurora Ramazzotti

Milan. Michelle Hunziker (42) jau ilgai linki sau ketvirto vaiko. Dabar, regis, jos svajonė išsipildys. Ir to dar negana! TV laidų vedėja taps ir močiute!

Ne tik Hunziker, bet ir jos dukra Aurora Ramazzotti (22) seniai nori kūdikio. Gali būti, kad motina su dukra laukiasi vienu metu. Apie tai rašo, italų laikraštis „Di Tutto“.

Ar tai iš tikrųjų tiesa, kol kas nėra patvirtinta. Gandų jos dar nepakomentavo. „Aš visada svajojau labai anksti tapti močiute. Dar daugiau: ar nebūtų puiku, jei po dvejų, trejų metų kartu būtume nėščios?“, – dar 2016 m. spėliojo Hunziker.

Su vyru Tomaso Trussardi (35) Michelle Hunziker turi dvi dukras – Sole (5) ir Celeste (3). Aurora yra iš pirmosios jos santuokos su italų dainininku Eros Ramazzotti (55).

Aurora Ramazzotti šiuo metu yra kartu su Goffredo Cerza (25). Jiems tai būtų pirmas vaikas.

2,w=756,q=high,c=0.bild2 2,w=756,q=high,c=0.bild


View this post on Instagram

La mia gioia in due persone❤️

A post shared by Aurora Ramazzotti (@therealauroragram) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*