MICHAEL JACKSON GARBINIMO VIETA MIUNCHENE BUS NUGRIAUTA?

Rolling Stone Deutschland
2019.04.15
Orlando di Lasso paminklas Miunchene

Orlando di Lasso paminklas Miunchene

München. Vienintelis atminimo ženklas Vokietijoje pop karaliui Michael Jackson (†50) stovi Miunchene. Ar po kaltinimų pedofilija jis dabar bus nugriautas?

Ir tai net ne Jackson paminklas, bet renesanso kompozitoriaus Orlando di Lasso (†62)! Tačiau po dainininko mirties Jackson fanai pradėjo ten nešti gėles ir klijuoti ant paminklo pop karaliaus nuotraukas. Tačiau kaip bus dabar, kai Vokietijoje balandžio 6 d. buvo be reklamos parodytas visas 4 valandų HBO sukurtas dokumentinis filmas „Leaving Neverland“? Filme pasakojama apie tariamą Michael Jackson vaikų seksualinį išnaudojimą. Ar Orlando di Lasso paminklas bus nugriautas, kad nebebūtų garbinamas Michael Jackson?

Žurnalui „Rolling Stone“ Miuncheno senamiesčio seniūnas Wolfgang Neumer (60) atsakė į šiuos klausimus. Jis sakė: „Jackson būtent 2005 m. buvo dėl šių kaltinimų išteisintas. Todėl: vyras yra nekaltas. Todėl vieną kartą reikia palikti jį ramybėje, juolab, kad mirusysis negali apsiginti. Leiskite toliau fanams čia Jackson toliau garbinti. Jiems tai atrodo svarbu“.

Beje, civilinės teisės savininkas ir dėl to oficialiai atsakingas už Lasso statulą yra Aukštutinės Bavarijos vyriausybė. Iki šiol ji teigiamai vertino Michael Jackson garbinimą ant Orlando di Lasso pjedestalo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*