MICAELA SCHÄFER NORI TREČIOS KRŪTIES!

Bild
2018.10.06
Micaela Schäfer

Micaela Schäfer

Berlin. Legendinė scena iš filmo „Total Recall“ su Arnold Schwarzenegger (71) – prostitutė su trimis krūtimis. O dabar vokiečių porno modelis Micaela Schäfer (34) užsinorėjo to paties – trečios krūties!

Berlynietė nori gultis ant operacinio stalo. Ji interviu su „Reality Lovers“ sakė: „Asmeniškai turiu tik vieną didelį norą savo gyvenime. Aš noriu trečios krūties. Tikros su speneliu“.

Apie tai Micaela svajoja metų metus. „Tai ne pokštas ir ne piaras. Kai apie tai pagalvoju, beveik pasirodo ašaros. Man tai tas pats lyg susilaukčiau kūdikio“, – tęsė Micaela Schäfer.

Iki šiol visi chirurgai atsisakė jai suteikti tokią galimybę. „Tikiuosi galbūt skaitys tai koks nors gydytojas ir sutiks man padaryti trečią krūtį. Susisiekite su manimi!“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*