MICAELA SCHÄFER MOKSLEIVIUS KAITINO NUOGOMIS KRŪTIMIS

RTL
2019.03.26
Micaela Schäfer

Micaela Schäfer

Regensburg. Micaela Schäfer (35) vėl tai padarė! Regensburge erotinis modelis buvo pagrindinis svečias abiturientų vakarėlyje.

Susirūpinę tėvai iš anksto bandė uždrausti jai pasirodyti viešai, tačiau nesėkmingai. Su blizgančiu bikiniu ji moksleivius ne tik užvedė DJ patirtimi, bet ir sultingomis krūtimis. Netruko ilgai, kol visi pamatė jos viršutinę kūno dalį.

RTL žurnalui „Exclusiv“ Schäfer sakė: „Taigi, aš nusirengiu reguliariai jau 10-15 metų. Dėl to tapau populiari. Dėl to noriu pasakyti, kad nekelkit sąmyšio. Niekas nedejuoja, kai Sarah Connor (38) dainuoja, kepėjas bandenes kepa ir paštininkas išnešioja laiškus“.

Micaela Schäfer jau praėjusį lapkritį turėjo nemalonumų, kai visiškai nuoga grojo moksleivių vakarėlyje Austrijoje (žr. foto žemiau). „Žinoma, mielai išsirengčiau nuogai. Deja, to negaliu padaryti, nes pažadėjau jaunimo reikalų tarybai“, – sakė „Germany’s Next Topmodel“ 2006 m. kandidatė.

630x356

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*