MEL B PRISIPAŽINO: „TURĖJAU SEKSĄ SU GERI HALLIWELL“

Bild
2019.03.25
Mel B & Geri Halliwell

Mel B & Geri Halliwell

Los Angeles. Mel B (43) dar kartą parodė visas kortas. Kas galėjo pagalvoti, kad tarp „Spice Girls“ mergaičių buvo seksas?!

Interviu su britų vedėju Piers Morgan (53), dainininkė atskleidė, kad mylėjosi su grupės kolege Geri Halliwell (46): „Mes buvome geriausios draugės. Tai tiesiog nutiko. Taigi, pasakiau tai dabar“.

Po atskleistos sekso bombos Mel B pridūrė: „Ji manęs amžinai už tai nekęs. Dabar ji gyvena tame savo puikiame name su savo vyru. Bet tai yra faktas“.

Ir tai dar negana: „Ji turi nuostabias krūtis“. Mel B su Geri mylėjosi tik kartą. „Tai tiesiog nutiko, mes mėgavomės ir tiek“.

Tarp kitko, „Spice Girls“ sugrįžo. Merginos ruošiasi turui po Didžiąją Britaniją. Tiesa, prie grupės neprisijungė Victoria Beckham (44).

3,w=993,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*