MEGXIT: KARALIENĖ PALAIMINO HARRY IR MEGHAN SPRENDIMĄ TRAUKTIS

Bild
2020.01.13
Elizabeth II, Meghan & Harry

Elizabeth II, Meghan & Harry

London. Šiandien (13.01) Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II (93) sušaukė neeilinį susitikimą su šeima, kurio metu buvo mėgino išspręsti susidariusią krizę dėl taip vadinamo „Megxit“ – Harry (35) ir Meghan (38) karališkųjų titulų atsisakymo.

Karalienė palaimino tokį princo ir hercogienės sprendimą. Žinoma, ji pabrėžė, jog norėtų, kad jiedu neatsisakytų karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso ir visų pareigų. „Sutarta, kad bus pereinamasis periodas, kurio metu Sasekso kunigaikščiai laiką leis Kanadoje ir Jungtinėje Karalystėje“, – pažymima po susitikimo 18 val. vietos laiku išplatintame spaudos pareiškime, kurį cituoja „Bild“.

„Šiandien mano šeima labai konstruktyviai diskutavo apie mano anūko ir jo šeimos ateitį“, – rašoma pareiškime. „Mano šeima ir aš visiškai palaikome Harry ir Meghan norą sukurti naują gyvenimą kaip jaunai šeimai. Nors mes būtume norėję, kad jie liktų visu etatu Karališkosios šeimos nariais, mes gerbiame ir suprantame jų norą gyventi savarankiškesnį gyvenimą kaip šeima ir kartu išlikti vertinga mano šeimos dalimi“.

„Mano šeima sprendžia sudėtingas problemas ir dar reikia daug nuveikti, tačiau aš paprašiau artimiausiomis dienomis priimti galutinius sprendimus“, – rašo karalienė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*