MATT LEBLANC IR 11 DOLERIŲ BANKO SĄSKAITOJE

FirstNews
2019.02.11
Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Los Angeles. Matt LeBlanc (51) su TV serialu „Friends“ („Draugai“)  ne tik prasiveržė į sėkmės Olimpą, bet ir gerokai uždirbo pinigų.

Kaip jis iki tol gyveno, aktorius papasakojo pokalbių laidoje su Conan O’Brien (55). Ten LeBlanc atviravo: „Žinai, kai tu galvoji ‘Aš turiu dabar dar šiek tiek pinigų bake, aš dar galiu iki kito darbo pratempti’ – manau tada turėjau tik 11 JAV dolerių. (…) Net jei būčiau pasakęs sau, gerai, dabar imu padavėjo darbo, tie 11 dolerių būtų išleisti dar prieš pirmąjį algos gavimą. Būčiau tikrai badavęs“.

Laimei, tokio ekstremalaus darbo pokyčio Matt LeBlanc nesiėmė. Per paskutiniuosius „Friends“ sezonus Matt LeBlanc uždirbo po 1 mln. JAV dolerių už seriją!

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*