MATEO NUOLAT KVAILIOJA (VIDEO)

Fan-Lexikon
2014.06.02
Mateo

Mateo

München. Mateo (35) nelabai leidžiasi juokauti. Interviu su „Fan-Lexikon“ metu muzikantas išdavė: „Kai turiu nuotaikos, galiu iškrėsti kvailystę!“.

Nors jis nebūtinai yra tipas, kuris vagia arklius, nes jis tikrai nežino, ką jis turėtų daryti su gyvūnais, tam jis siūlo štai ką: „Jeigu ne arklį, tai bent jau sportinį vežimėlį nukniaukti, bet ir šie juk turi arklio stiprybę.“ Tokiu būdu jis galėtų užsitraukti pyktį, tai jis jau žino iš mokyklos laikų…

PlayRadio.lt rašo, kad jau ir tada jis visuomet buvęs įžymus. Apie tai „Culcha Candela“ dainininkas sakė: „Aš irgi visada buvau klounu mokykloje ir visada buvau pasodintas prieš duris, dėl ko dažnai pykau. Mažai išmokau, daug kvailysčių pridariau“.

Beje, Mateo singlas „Isso“ šią savaitę Vokietijos TOP 100 iš 29 krenta į 33 vietą.

Pasižiūrėkime Mateo dainos „Isso“ video klipą:

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*