MARILYN MONROE STATULOS VAGIS KELIAUJA Į KALĖJIMĄ

FirstNews
2019.07.10
Austin Mikel Clay

Austin Mikel Clay

Los Angeles. Marilyn Monroe (†36) fanas Austin Mikel Clay (25) norėjo šalia savęs turėti savo dievaitės statulą. Dabar už tai Kalifornijos teismas jį nubaudė.

Vaikinas birželį nugvelbė 25-erius metus stovėjusią Marilyn Monroe statulą iš Holivudo Šlovės alėjos. „Krone“ dabar praneša, kad įtariamasis prisipažino pavogęs tą statulą. Už tai Austin Mikel Clay nuteistas vienerių metų nelaisve ir 14 000 JAV dolerių bauda.

Beje, policijai vaikinas jau buvo žinomas. Praėjusiais metais jis kirtikliu sugadino JAV prezidento Donald Trump (73) žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje. Tuomet nusikaltėlis praleido vieną dieną areštinėje, jam buvo skirti socialiniai darbai ir piniginė bauda. Jis buvo nuteistas ir trejiems metams lygtinai.

foto

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*