MARIAH CAREY IR NICK CANNON – LAIMINGOJE SANTUOKOJE

FirstNews
2014.04.11
Mariah Carey & Nick Cannon

Mariah Carey & Nick Cannon

Los Angeles. Mariah Carrey (45) ir Nick Cannon (33) gyvena puikiai santuokoje.

Neseniai reperis davė interviu amerikiečių radijo stočiai“Sirius XM“ visiškai sužavėtas savo santykiais su dainininke.  Jis sakė: „Tai yra puiku!  Balandžio 30 d. bus šeši metai, kaip mes jau kartu!“.

Kai tiek daug laimės meilėje, pavydas čia ne vietoje ir jis neturi nieko prikišti dėl jos draugystės su reperiu Nas (40). Apie tai jis sako: „Nas yra mano kolega ir jos draugas. Ji, pavyzdžiui, buvo viena jo gimtadienio vakarėlyje, o aš galvoju, kad  aš tuo metu buvau Los Andžele. Mes apie tai kalbėjome jau prieš tai.  Yra labai sunku, mane padaryti pavydžiu. Aš esu iš tų vaikinų, kurie jaučiasi tikri partnerystėje.“

Mariah Carey ir Nick Cannon nuo 2008 m. susituokę ir yra dvynukų tėvai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*