MARGOT ROBBIE VAIDINS „BARBIE“

FirstNews, E!
2019.01.11
Margot Robbie

Margot Robbie

Los Angeles. Margot Robbie (28) šiuo metu gali šokti savo apartamentuose ir dainuoti „I’m a Barbie girl, in a Barbie world – Life in plastic, it’s fantastic“.

Idėja netrukus taps realybe! Aktorė taps pagrindine filmo apie legendinę lėlę „Barbie“ aktorė. Robbie apie tai „E! News“ sakė: „Aš jaučiu garbę, imdamasi šio vaidmens“.

Margot Robbie mano, kad filmas „turės labai pozityvų poveikį vaikams“. Galų gale, Barbie visada mokė vaikus pasitikėti savimi. Aktorė pažodžiui: „Ji suteikė vaikams galimybę pristatyti save skirtingose rolėse – nuo princesės iki prezidentės“.

„Warner Bros. Picture Group“ šefas Toby Emmerich taip pat patvirtino, kad australė vaidins pagrindinę aktorę. Jis sakė: „Margot yra ideali prodiuserė ir aktorė, kuri Barbie įneš šviežumo ir svarbią vietą šiandieninei auditorijai“.

Tarp kitko, Margot Robbie, išskyrus šviesius plaukus, visiškai nėra tokia, kaip legendinė Barbie. Pavyzdžiui, aktorė dievina alų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*