MANDY CAPRISTO TAPO GRACE (VIDEO)

Bild
2016.03.23
Grace Capristo

Grace Capristo

New York. Prieš kelias dienas gražioji Vokietijos nacionalinės rinktinės žaidėjo Mesut Özil (27) draugė nustebino savo gerbėjus „Facebook“ ir „Instagram“, kai „Mandy Capristo“ vardu nebuvo galima rasti dainininkės anketos.

Gerbėjai pradėjo spėlioti, ar ji ištrynė savo puslapius? Vien „Facebook“ ji turėjo daugiau nei 1 mln. sekėjų!

Vėliau tą pačią dieną ištikimiesiems buvusios „Monrose“ narės gerbėjams buvo siurprizas, kai atlikėja vėl aktyvavo savo profilį naujuoju vardu. Grace Capristo (26) paskelbė ne tik savo naują vardą, kuris, beje yra jos antrasis vardas, bet ir naujos dainos vaizdo klipą!

Naujas Grace Capristo singlas vadinasi „One Woman Army“. Daina nuo pirmadienio (21.03) skamba ir „Play Radio“ eteryje. Vokiečių laikraščiui „Bild“ Niujorke gyvenanti dainininkė paslaptingai pasakė: „Grace yra mano naujas gyvenimo etapas“.

Pasižiūrėkime Grace Capristo dainos „One Woman Army“ video klipą:

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*