MADONNA: KUR DINGO APATINIAI?

FirstNews
2014.04.10
Madonna

Madonna

New York. Madonna (55) netiesiogiai įpainiota į vagystę.

Pastarąjį mėnesį dainininkė buvo fotografuojama su moteriškais apatiniais drabužiais italų vyrų žurnalui „L’uomo Vogue“ ir dabar šie prapuolė. Dingusių puikių apatinių iš Deborah Marquit kolekcijos vertė – per 3000 dolerių, todėl dabar dizainerė įtraukė į paieškas policiją. Net jeigu Madonna garsėja kaip „materialistinė mergaitė“ („Material Girl“), tačiau nėra įtariamoji. Bent jau tai akcentuoja pati Marquit.

PlayRadio.lt rašo, kad internetiniame puslapyje, dizainerė išreiškė savo mintis apie vagystę. Ji rašė: „Man tai yra didelis praradimas ir tikiuosi, kad šie egzemplioriai netrukus bus sugrąžinti. Vis dėlto esu tikra, kad fotosesijos dalyviai čia niekuo dėti. (…) Jeigu kas rasite juos, prašom grąžinti man atgal.“

Beje, Madonna taip pat turi nuosavą drabužių liniją, kurios firminiam ženklui duotas dainos „Material Girl“ pavadinimas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*