MADONNA IŠSISKYRĖ SU BERNIUKU-ŽAISLIUKU?

Us Weekly
2014.08.24
Madonna / Timor Steffens

Madonna / Timor Steffens

New York. Madonna (56) ir Timor Steffens (26) nebėra pora. Neseniai su šokėjas interviu atskleidė, kad jis norėtų su pop karaliene turėti vaikų. Deja, dabar jam trūksta moters.

Madonna neturėjo jokio noro rimtiems santykiams ir paliko savo berniuką-žaisliuką. Interviu su „Us Weekly“ atlikėjos draugė sakė: „Madonna Timor’o mandagiai paprašė susikrauti savo daiktus ir išeiti.“ Tariamai skyrybos įvyko dar prieš keletą dienų atostogų metu Prancūzijos pietuose.

Vis dar yra nuotraukų su Timor ir Madonnos vaikais Lourdes (17) ir Rocco (14), tačiau nepraėjus daug laiko pora pasuko savais keliais. Pranešama, jog ir gimtadienį rugpjūčio 16 d. Madonna šventė viena.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*