LOREDANA KEISTAI NEIGIA KALTINIMUS IŠVILIOJUSI BEVEIK 800 000 EURŲ

FirstNews, Bild, 15 Minuten
2019.05.15
Loredana

Loredana

Luzern. Reperė Loredana (23) neigia, kad kartu su broliu iš vienos šveicarų poros apgaulės būdu išviliojusi beveik 800 000 eurų apsimetę ne tuo, kuo yra.

Šveicarijos reperė surengė spaudos konferenciją, kurioje teigia, kad pinigus pora atidavė savo noru. Ji sakė: „Pasakiau tiesą. (…) Tie pinigai nebuvo paimti su jėga, nebuvo grasinta, nebuvo sukčiauta. Priešingai: kokioje pusėje jūs esate ir ar galvojate, kad esu teisi ar neteisi, man yra nesvarbu. Man yra svarbiu, kad stoviu čia ir sakau savo tiesą. Galite čia likti arba išeiti“.

Prieš kelias dienas Loredana buvo suimta. Vėliau paleista. Policija atliko kratą ir jos bute.

Valdžios institucijos ją kaltina sukčiavimu.

Laikraštis „20 Minuten“ cituoja bylą. Pasirodo, 2016 m. reperės brolis internete suviliojo 52-erių metų padavėją. Jis, pasivadinęs „Antonio Cas“, teigė, jog yra muitinės pareigūnas. Su padavėja jis iš pradžių bendravo „WhatsApp“ programėlėje, o vėliau susitiko „tik dėl kavos“.

Padavėja vyrą apibūdino, kaip „patikimą ir mandagų“. Po 2 mėnesių ji jam davė 87 000 frankų. Loredana brolis teigė, turįs sergančią motiną, kuriai reikalingas naujas inkstas. Vėliau jis gavo dar daugiau pinigų – iš viso 200 000 frankų (175 000 eurų).

Iš pradžių aukos vyras nieko nežinojo. Sunkvežimių vairuotojas (53) tik vėliau pastebėjo pinigų trūkumą.

Galiausiai „Antonio Cas“ dingo. Vėliau moteriai jis teigė, jog ji pati dėl to kalta, kad paskolino pinigus.

2017 m. rugsėjį porai sutiko padėti „Anna Landmann“. Moteris apsimetė gerai žinomo advokato dukra ir prisistatė pati esanti advokatė. Neva ji sužinojo apie sukčiavimo atvejį ir norinti padėti.

Padavėja apie šią „advokatę“ laikraščiui „20 Minuten“ sakė: „Ji buvo labai maloni, draugiška jauna moteris. Maniau ‘Tai tikrai sąžininga moteris“.

Tikėdamiesi atgauti 200 000 frankų nuo sukčiaus Antonio, ji ir jos vyras tariamai advokatei pradėjo mokėti didžiules sumas už darbą.

Per kelis mėnesius nukentėjusi pora „advokatei“ sumokėjo 700 000 frankų (615 000 eurų). Pora pinigus pasiskolino iš kaimynų, draugų, giminaičių.

2018 m. vasarį moteris suprato esanti dar kartą apgauta, kai žiniasklaidoje pamatė žinomos reperės veidą!

2018 m. liepą Loredana moteriai parašė: „Tu mane žinai. Žinai, aš darau viską vardan teisingumo. Tu tiesiog neturi pasitikėti visais.“

Pasak „20 Minuten“, byla prieš Loredana brolį buvo nutraukta, nes prokuratūra paskelbė, jog padavėja „neatsižvelgė į pagrindines atsargumo priemones“. Atrodo, kad 200 000 frankų, kuriuos ji paskolino, prarado.

Vokietijos laikraštis „Bild“ rašo, kad tai, ko gero, yra reperės karjeros pabaiga. „St. Galler Tagblatt“ Loredaną pavadino net „šiuo metu sėkmingiausia Šveicarijos dainininke“. Sarkastiškai laikraštis parašė: „Sėkmė, pinigai ir dar daugiau pinigų: Loredana yra nesustabdoma“.

Loredana 2018 m. su singlu „Bonnie & Clyde“ kartu su savo draugu Mozzik (23) pasiekė topų viršūnes Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Taip pat singlas „Romeo & Juliet“ šių metų vasarį pateko į TOP 3.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*