„LIŪTAS KARALIUS“: ORIGINALO ANIMATORIAI YRA PASIBAISĖJĘ

Huffington Post
2019.08.13
lion

Los Angeles. Fotorealistinis „The Lion King“ („Liūtas Karalius“) filmas pasaulio kino teatrų kasose pasiekė didelę sėkmę. Tačiau ne visi yra patenkinti animacinio filmo perkūrimu.

Vienas iš jų yra David Stephan, kuris buvo dirbo su 1994 m. versijos piešimu. Jis „Huffington Post“ sakė: „Jei paklaustumėte originalaus ‘Liūto Karaliaus’ komandos, daugelis pasakytų ‘Kodėl? Ar turėjote tikrai tai padaryti?’. Tai žeidžia kažkaip“.

Ir toliau animatorius apkaltino: „‘Disney’ nusimetė savo kaukę ir dabar tiesiai parodė, kad viskas yra daroma tik dėl pinigų. Kaip menininkas, esu nusivylęs šia studija, kuri buvo įkurta originalumu ir menu“.

Beje, „Liūto Karaliaus“ garso takelį sukūrė Beyoncé (37). Ji taip pat yra aršiai kritikuojama.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*