„LIMP BIZKIT“: BOSISTUI SAM RIVERS PERSODINTOS KEPENYS

MoreCore.de
2020.01.14
Sam Rivers

Sam Rivers

Los Angeles. „Limp Bizkit“ bosistas Sam Rivers (42) prieš kelis mėnesius paskelbė apie savo pertrauką grupėje.

Tuomet muzikantas nurodė priežastį: nugaros problemos ir tarpslankstelinio disko operacija. Dabar paaiškėjo, kad tada Rivers iškentė kepenų transplantaciją! Kadangi vyras gėrė per daug alkoholio, jo kepenys nebefunkcionavo tinkamai. Tai rašoma autorius Jon Wiederhorn savo naujoje knygoje „Raising Hell: Backstage Tales From The Lives Of Metal Legends“.

MoreCore.de paskelbė knygos ištrauką: „Privalėjau 2015 m. palikti ‘Limp Bizkit’, nes jaučiausi taip blogai, o po kelių mėnesių man tapo aišku, kad privalau viską keisti, nes turėjau iš tikrųjų sunkią kepenų ligą. Turėjau mesti gerti ir daryti viską, ką man sakė gydytojai. Gydžiausi nuo alkoholio ir turėjau kepenų transplantaciją“.

Beje, knyga „Raising Hell: Backstage Tales From The Lives Of Metal Legends“ galima įsigyti Amazon.com nuo praėjusio antradienio (07.12).

images

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*