LILY ALLEN IŠSISKYRĖ IR TAPO SUAUGUSIA

FirstNews
2019.01.08
Lily Allen

Lily Allen

London. Lily Allen (33) ir vėl yra viena. Ir tai jai nekelia problemų.

Dainininkė dar 2018 m. išsiskyrė su savo draugu MC Meridian Dan. Apie tai ji dabar „How To Fail“ papasakojo: „Aš pirmą kartą nuo 15 metų esu viena. Mes išsiskyrėme prieš maždaug tris savaites. Gavau blogas naujienas viena po kitos ir tai, kad aš jam neskambinau ir nesakiau ‘Ar nenori ateiti pas mane pasiglaustyti?’ rodo, kad man tai tapo kažkas svarbaus. Paprastai, kai man sunku, reikia, kad kažkas manimi pasirūpintų, kad galėčiau pasidalinti tomis problemomis. Tai, kad aš viena dabar su tuo susitvarkau, rodo, jog aš suaugau“.

Lily Allen turi ir daugiau kuo didžiuotis. Britų atlikėja nebevartoja narkotikų, kai susiduria su asmeninėmis arba profesinėmis problemomis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*