LIETUVIS DYNORO GRĮŽO Į KARŠTĄJĮ VOKIETIJOS TOP 5 (AUDIO)

GfK Entertainment, Play Radio
2019.01.07
Dynoro

Dynoro

Baden-Baden. Šią savaitę Vokietijos singlų TOP 100 lietuvio Dynoro (18) hitas „In My Mind“ vėl grįžo tarp lyderių.

Singlas „In My Mind“, įrašytas su Gigi D’Agostino (51), šią savaitę iš 17 vietos pakilo į 5. Tai reiškia, kad daina Vokietijos TOP 100 sukasi jau 30 savaičių!

„In My Mind“ Vokietijoje net 11 savaičių išbuvo 1 vietoje ir atnešė Dynoro Metų singlų titulą. Joks kitas singlas 2018 m. nebuvo geriau perkamas nei Dynoro. Karštajame TOP 10 daina yra net 23 savaites!

Daina daugelyje Europos šalių tapo lydere tarp Metų singlų. Tokios sėkmės joks kitas lietuvis iki šiol nepasiekė.

Leidybinės firmos „B1 Recordings“ šefas Wolfgang Boss apie lietuvio sėkmę sako: „Tai – Dynoro ir Gigi D’Agostino fantastiška sėkmė! Mes jau dirbame su Dynoro ir esame pasiruošę naujų dainų išleidimui. Manau, kad dar girdėsime labai daug iš šio labai talentingo ir įvairiapusiško prodiuserio. Jau būdamas 11 metų Dynoro didžiąją savo laiko dalį praleido prodiusuodamas – ir jis dabar yra tik 18 metų. Džiaugiuosi, galėdamas lydėti jį į karjerą“.

„Sony Music Entertainment“ generalinis direktorius Patrick Mushatsi-Kareba apie Dynoro ir jo hitą sako: „Nepaprastai džiaugiuosi, kad oficialaus Vokietijos topo metų singlų apdovanojimas atitenka ‘Sony Music’ atlikėjui. Mes parodėme, kad nacionaliniu mastu pripažintas atlikėjas su mumis gali pasiekti pasaulinę sėkmę. Džiaugiuosi dėl tolimesnio bendradarbiavimo su Dynoro ir sveikinu visą komandą“.

Beje, šią savaitę Vokietijos TOP 100 viršūnėje – Ava Max (24) su singlu „Sweet But Psycho“. 2 vietoje iš 1 krenta reperis Capital Bra (24) su „Benzema“. Toliau seka „HaifischNikez Allstars“, Bonez MC (33), Gzuz (30) ir Sa4 su „LX & Maxwell“ ir 4 vietoje – Sido (38) su „Tausend Tattoos“.

Tarp kitko, Vokietijos TOP 40 grojamas per Play Radio pirmadieniais 17:00 val. ir antradieniais 9:00 val.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*