LIETUVĖ GERDA LEWIS DRAUGAUJA SU „LOVE ISLAND“ KANDIDATU? (VIDEO)

RTL
2019.05.13
Gerda Lewis & Marcellino Kremers

Gerda Lewis & Marcellino Kremers

Frankfurt am Main. Buvusi „Germany’s Next Topmodel“ kandidatė lietuvė Gerda Lewis (26), kuri jau kuris laikas gyvena Vokietijoje ir yra mega žvaigždė „Instagram“ su 500 000 sekėjų, tariamai draugauja su RTL2 realybės šou „Love Island“ kandidatu Marcellino Kremers (25).

Fitneso treneris TV šou ieškojo meilės, bet radęs Tracy Candela (22) po trijų savaičių išsiskyrė. Dar sausį Marcellino „Instagram“ paskyroje paviešino nuotrauką, kurioje matoma jo ir neįvardintos merginos ranka. Gerbėjai puolė spėlioti, kas ši naujoji mergina. Greitai išaiškėjo. Tai – lietuvė Gerda Lewis!

Tačiau dabar Marcellino Kremers prieš RTL kameras teigia, kad jis ir Gerda yra tik geri draugai: „Taip, mes gerai suprantame vienas kitą. Na, ką aš galiu gero apie ją pasakyti?.. Gerda yra miela mergina. Mes sutariame gerai, kaip draugai. Daugiau nieko nėra. Daugiau nieko negaliu pasakyti“.

Neseniai pasklido gandai, kad Gerda flirtuoja su RTL šou „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) nugalėtoju Davin Herbrüggen (20). Influencerė nusifilmavo jo debiutinio singlo „The River“ vaizdo klipe. Tiek Gerda, tiek Davin neigia, kad yra pora.

Marcellino atskleidė, kad Gerdai patinka kitokio stiliaus vaikinai nei Davin.

marcellino-kremers-was-geht-da-mit-gerda-lewis

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*