LIAM PAYNE IR PAVOGTI APATINIAI

FirstNews
2018.10.10
Liam Payne

Liam Payne

London. Na, ar jums buvo pavogę apatinius? Jei į šį klausimą sunku atsakyti gerai nepagalvojus, tuomet Liam Payne (25) gali greitai sušukti ‘Taip!’.

Buvęs „One Direction“ narys pateko į anekdotinę situaciją ir gali papasakoti apie savo juokingą ir keistą nutikimą Australijoje. 2013 m. ten į jo viešbučio kambarį įsliūkino fanė, užkopęs per du aukštus. Įsliūkinęs per balkoną jis pavogė apatinius! Payne „Sunday Telegraph“ pasakojo: „Aš iš tikrųjų ilgiuosi Australijos, nors ir buvo maža problema su gerbėjais praeityje, kai ta mergina pavogė mano apatinius ir panašius dalykus. Tai buvo kažkas beprotiško“.

Tuo tarpu, niekas negalėtų sustabdyti Liam Payne nuo kelionės į Australiją. Jis prieš trejus mėnesius išsiskyrė su Cheryl Cole (35).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*