LIAM PAYNE IR NAOMI CAPMBELL – PORA! (VIDEO)

Daily Mail, Mirror
2019.03.13
Naomi Campbell / Liam Payne

Naomi Campbell / Liam Payne

香港 (Hong Kong). Vis dėlto! Liam Payne (25) ir Naomi Campbell (48) sieja romantiški ryšiai. Gandai pasitvirtino porai sudalyvavus Formulės-1 vakarėlyje Honkonge.

Pranešama, kad nusisukus kameroms Liam ir Naomi negalėjo paleisti vienas kito rankų ir elgėsi lyg paaugliai. „Mirror“ turi net vaizdo įrašą, kuriame pora užfiksuota apsikabinusi.

23 metų skirtumas? Jokios problemos! Šaltinis „Daily Mail“ sakė: „Naomi ir Liam atrodė lyg du ką tik įsimylėję paaugliai per pirmąsias atostogas užsienyje tol, kol nesirodė viešumoje“.

Tačiau kai tik prasidėjo oficialioji dalis, tuomet viskas pasikeitė. Toliau liudininkas teigia: „Kai tik prasidėjo formali renginio dalis, į kurią įtraukta nuotraukos su rėmėjais, jie atsiskyrė ir nebebuvo kartu“.

Paskutinėmis savaitėmis dažnai pasirodydavo spekuliacijų apie Liam Payne ir Naomi Campbell romaną. Abu šių gandų nekomentavo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*