LIAM HEMSWORTH PATVIRTINO SKYRYBAS SU MILEY CYRUS

FirstNews
2019.08.13
Miley Cyrus & Liam Hemsworth

Miley Cyrus & Liam Hemsworth

Los Angeles. Liam Hemsworth (29) dabar oficialiai patvirtino, kad jis ir Miley Cyrus (26) išsiskyrė.

Praėjusį gruodį po 10 metų trukusių On-Off santykių pora susituokė. Tačiau vienas kitam, kaip dabar matome, netiko. Per „Instagram“ aktorius gerbėjams prie saulėlydžio nuotraukos paliko tokią žinutę: „Sveiki visi, aš tik norėjau greitai pranešti, kad Miley ir aš neseniai išsiskyrėme ir linkiu jai nieko kito, tik sveikatos ir laimės ateityje. Tai yra privatus reikalas, todėl neturiu ir neturėsiu jokio komentaro jokiam žurnalistui ar medijai. Visi pranešimai su mano citatomis yra melagingos. Ramybė ir meilė“.

Beje, šaltiniai teigia, kad pora išsiskyrė dėl skirtingo požiūrio. Miley norėjo atvirų santykių ir nekentė žodžio „žmona“, o Liam svajojo apie didelę šeimą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*