LEWIS CAPALDI: TAM JIS LEIDŽIA VISUS SAVO PINIGUS

Daily Star
2019.10.09
Lewis Capaldi & David Hasselhoff (67)

Lewis Capaldi & David Hasselhoff (67)

London. Brangūs automobiliai, vilos, papuošalai, moterys – daugybė žvaigždžių leidžia savo pinigus tam. Bet tik ne Lewis Capaldi (22)…

Dainininkas turi vieną silpnybę. „Daily Star“ jis papasakojo: „Visus savo pinigus išleidžiu maistui, nes tiesiog privalau prikimšti savo burną. Aš viską išvaistau maistui ir tas matosi. Tai matosi ant mano pilvo. Mano pilvas kiekvieną dieną tampa didesnis“.

Vis dėlto, Lewis Capaldi turi vieną norą, ką norėtų nusipirkti su savo uždirbtais pinigais. Toliau jis atskleidė: „Vieną dieną norėčiau nusipirkti gražų laikrodį, jei neišleisiu visų pinigų maistui…“.

Beje, Lewis Capaldi nėra toks turtingas, kaip gali pasirodyti. „Instagram“ jis net tuo bandė įtikinti mokesčių inspekciją (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*