LENA MEYER-LANDRUT DALINA PATARIMUS KARANTINUI NAMUOSE

FirstNews
2020.03.24
Lena Meyer-Landrut

Lena Meyer-Landrut

Berlin. Norint suvaldyti koronaviruso pandemiją beveik visame pasaulyje patariama neišeiti iš namų arba laikytis griežto karantino. Todėl Lena Meyer-Landrut (28) turi kelis patarimus, ką galima nuveikti sėdint užsidarius.

Lena „Instagram“ rašo: „Nusiraminkite, išmokite dalykų, kuriuos visada norėjote išmokti bet kuriems visada trūko laiko. Likite informuoti, susikoncentruokite į svarbius dalykus, kalbėkite su šeima ir draugais telefonu arba ‘FaceTime’. Kitus nuraminkite, padėkite silpnesniems ir vyresniems, dėliokite dėliones, klausykitės muzikos, užrašykite mintis, susitvarkykite drabužių spintą ir paaukokite, medituokite, būkite vienas dėl kito, nepanikuokite ir nekurstykite neapykantos“.

Galiausiai dainininkė dar pridūrė: „Mes visi kartu esame vieni prieš [koroną] ir turime kuo geriau išnaudoti šią krizę kaip pagalbą darant ką nors gera“.

Daugybė pasaulio įžymybių lieka užsidariusios namuose dėl siautėjančio viruso, prieš kurį nėra nei vaistų, nei gydymo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*