LADY GAGA STOJO PRIEŠ R. KELLY

FirstNews
2019.01.11
Lady Gaga

Lady Gaga

New York. Užtruko kelias dienas, bet dabar ir Lady Gaga (32) viešai pakomentavo naujus us, kad R. Kelly (52) seksualiai priekabiavo prie moterų.

Gaga yra dėmesio centre, nes prieš kelerius metus dirbo kartu su muzikantą ir anuomet jį gynė. Dabar atėjo jos eilė. Dainininkė viešai paskelbė: „Atsiprašau už savo silpną sprendimą, kai buvau jauna“.

Be to, ji apgailestauja, kad anksčiau nekomentavo tokių pranešimų apie R. Kelly. Veiksmus, kuriais kaltinamas atlikėjas, Lady Gaga pavadino „siaubingais ir neatleistinais“. Be to, Gaga bendrą dainą su R. Kelly „Do What U Want (With My Body)“ išėmė iš iTunes ir kitų muzikos klausimosi platformų. „Aš niekada su juo daugiau nedirbsiu“, – pakomentavo dainininkė.

Savaime suprantama, Gaga palaiko nukentėjusias moteris: „Aš 1000 procentų stoju už moterų, tikiu jomis ir žinau, kad jos kenčia, jaučia skausmą – ir aš kviečiu išgirsti jų balsą ir rimtai tai vertinti!“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*