KRITIKAI RAGINA BOIKOTUOTI LOREDANA

Firstnews, Bild, 20 Minuten
2020.07.30
Loredana

Loredana

Luzern. 650 000 eurų reperė Loredana (24) išviliojo iš vienos patiklios šveicarės. Nors jai dėl šio skandalo daugelis prognozavo pasibaigusią karjerą, tačiau šveicarė ir toliau mėgaujasi duetais su populiariausiais vokiečių reperiais ir topų viršūne.

Byla prieš reperį tęsiama jau daugiau nei metus. Su grotažyme #BoycottLoredana kartu su auka Petra Z. solidaruojasi daugelis kritikų ir buvę atlikėjos fanai. „Twitter“ jie rašo: „Jei Loredana su savo broliais būtų nuėjusi į banką ir būtų išviliojusi kelis frankus, manęs tai nekasytų, bet mausto senus žmones?“.

Kitas rašo: „Vietoj to, kad girtumeisi savo pinigais, galėtum gražinti Petrai Z. motinos laidotuvėms, mieloji Loredana“.

O ką daro Loredana? Šiuo metu ji laika leidžia prabangiose atostogose Barselonoje. Žinoma, ji dėl to sulaukia daug kritikos. Vienas „Twitter“ vartotojas rašo: „Iš Petros išvilioti 700 000 frankų, švęsti ir tada dar skristi atostogų. Po kelių metų tavo dukra gėdysis dėl to, ką tu padarei“.

Loredana neigia visus kaltinimus.

Pernai pavasarį reperė buvo suimta gimtojoje Šveicarijoje. Valdžios institucijos ją kaltina sukčiavimu. Laikraštis „20 Minuten“ cituoja bylą. Pasirodo, 2016 m. reperės brolis internete suviliojo 52-erių metų padavėją. Jis, pasivadinęs „Antonio Cas“, teigė, jog yra muitinės pareigūnas. Su padavėja jis iš pradžių bendravo „WhatsApp“ programėlėje, o vėliau susitiko „tik dėl kavos“.

Padavėja vyrą apibūdino, kaip „patikimą ir mandagų“. Po 2 mėnesių ji jam davė 87 000 frankų. Loredana brolis teigė, turįs sergančią motiną, kuriai reikalingas naujas inkstas. Vėliau jis gavo dar daugiau pinigų – iš viso 200 000 frankų (175 000 eurų).

Iš pradžių aukos vyras nieko nežinojo. Sunkvežimių vairuotojas (53) tik vėliau pastebėjo pinigų trūkumą.

Galiausiai „Antonio Cas“ dingo. Vėliau moteriai jis teigė, jog ji pati dėl to kalta, kad paskolino pinigus.

2017 m. rugsėjį porai sutiko padėti „Anna Landmann“. Loredana apsimetė gerai žinomo advokato dukra ir prisistatė pati esanti advokatė. Neva ji sužinojo apie sukčiavimo atvejį ir norinti padėti.

Padavėja apie šią „advokatę“ laikraščiui „20 Minuten“ sakė: „Ji buvo labai maloni, draugiška jauna moteris. Maniau ‘Tai tikrai sąžininga moteris“.

Tikėdamiesi atgauti 200 000 frankų iš sukčiaus Antonio, ji ir jos vyras tariamai advokatei pradėjo mokėti didžiules sumas už darbą.

Per kelis mėnesius nukentėjusi pora „advokatei“ sumokėjo 700 000 frankų (615 000 eurų). Pora pinigus pasiskolino iš kaimynų, draugų, giminaičių.

2018 m. vasarį moteris suprato esanti dar kartą apgauta, kai žiniasklaidoje pamatė žinomos reperės veidą! 2018 m. liepą Loredana moteriai parašė: „Tu mane žinai. Žinai, aš darau viską vardan teisingumo. Tu tiesiog neturi pasitikėti visais.“

Pasak „20 Minuten“, byla prieš Loredana brolį buvo nutraukta, nes prokuratūra paskelbė, jog padavėja „neatsižvelgė į pagrindines atsargumo priemones“. Atrodo, kad 200 000 frankų, kuriuos ji paskolino, prarado.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*