KRISTEN STEWART ŽAVISI KARL LAGERFELD

Grazia Daily
2014.05.05
Kristen Stewart / Karl Lagerfeld

Kristen Stewart / Karl Lagerfeld

Los Angeles. Kristen Stewart (24) yra sužavėta Karl Lagerfeld (80).

Aktorė šiais metais reklamuoja „Chanel“ ir šios veiklos dėka asmeniškai susipažino su dizaineriu žvaigžde, rašo PlayRadio.lt. Stewart žurnalui „Grazia Daily“ sakė: „Jis gimė tam, kad atliktų šiandieninį vaidmenį, ne tik mados pasaulyje, bet ir mene. Žmones jis gąsdina dėl to, kad jis tiek daug pasiekė ir būtent visa tai, ką jis reprezentuoja. O kai su juo susitinki, jis yra visiška priešingybė, kuri nė kiek negąsdina“.

„Tai jis yra, kuris man suteikė patirties apie tikruosius menininkus. Jie daro tai, nes tai myli, ir jie turi tai daryti, nes tai jiems teikia džiaugsmo. Visa, ką aš noriu padaryti, yra sukurti su žmonėmis tokius dalykus, kurie yra geri jų darbe.“

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*