KORONAVIRUSAS: BILLIE EILISH APELIUOJA Į ATSAKINGUMĄ

FirstNews
2020.03.26
Billie Eilish

Billie Eilish

Los Angeles. Pasaulyje – krizė. Atsakingumas, bet nepaniškas apsipirkimas – štai į ką savo fanus apeliuoja Billie Eilish (18).

„Instagram“ istorijoje dainininkė sakė: „Norėjau apie tai pakalbėti, nes pusė pasaulio pašėlo, o kitai pusei nerūpi visai. Norėčiau kai ką pasakyti: nepanikuokite, bet taip pat nebūkite idiotais. Prašau prisiimkite atsakomybę. Taip, galbūt jūs galėtumėt [būti labiau atsakingi] ir galbūt nieko nenutiks, jei apie tai pasakytumėte savo tėvams. Jūs galite užkrėsti senelius, savo tetas, savo dėdes, savo mamų drauges. Neina kalba apie jus. Suprantu paniką, bet noriu jums pasakyti: atsipalaiduokite, tačiau į tai žiūrėkite rimtai. Tai yra milžiniškas dalykas ir žmonės miršta. Turite pasirūpinti savimi, savo šeima ir savo aplinkos žmonėmis“.

Ir Eilish taria aiškiai: „Neikite laukan. Viskas gerai. Tai, po velnių, lengva neiti iš namų. Likite viduje, tai lengva“.

Billie Eilish yra viena iš daugelio žvaigždžių, kuri savanoriškai užsidarė namų karantine.

Beje, pastaruoju metu gydytojai skelbia, kad koronavirusas pavojingas ne tik vyresniems ir sunkiomis ligomis sergantiems asmenims. Vis daugiau į ligonines patenka jauni žmonės, neturintys jokių ligų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*