KIM KARDASHIAN PAŽADĖJO MOKĖTI IŠ KALĖJIMO PALEISTO VYRO NUOMĄ

alfa.lt
2019.03.13
Kim Kardashian / Matthew Charles (foto montažas)

Kim Kardashian / Matthew Charles (foto montažas)

Los Angeles. Realybės šou žvaigždė ir reperio Kanye West (41) žmona Kim Kardashian (38) parodė, jog turi gerą širdį. Pasak portalo TMZ.com, ji panoro padėti vienam neseniai iš įkalinimo įstaigos paleistam vyrui ir net penkerius metus mokės jo būsto nuomą.

Matthew Charles už nesmurtinį su narkotikais ir ginklais susijusį nusikaltimą sulaukė 35 metų įkalinimo bausmės, tačiau iš jų už grotų praleido tik 21. Jis – pirmasis nusikaltėlis, į laisvę paleistas pagal naujas kalėjimo reformas. Dėl to, kad į jo biografiją buvo įrašytas teistumas, Charles neteko stogo virš galvos.

Šio vyro istoriją sužinojusi Kim nusprendė kaip nors padėti jam atsistoti ant kojų. Ateinančius penkerius metus ji mokės už Matthew Charles būsto nuomą.

Per klaidą į laisvę Matthew Charles buvo paleistas 2016-ųjų gegužę, tačiau po dvejų metų jam buvo įsakyta baigti vykdyti bausmę. Per tą laiką vyras atsistojo ant kojų, įsigijo automobilį, tačiau jam niekaip nepavyko rasti būsto. Dėl to jis nakvojo pas draugus.

Pasak TMZ.com, Kim su Charles ir jo draugu susisiekė sekmadienį (10.03) ir pasiūlė jam padėti rasti būstą bei kiekvieną mėnesį penkerius metus mokėti jo nuomos mokestį.

Šia naujiena savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo ir pats Matthew Charles. Jis rašė: „Šį vakarą sulaukiau pačių nuostabiausių naujienų, kuriomis turiu pasidalyti. Kim Kardashian West girdėjo mano istoriją. Sujaudinta ji nusprendė man padėti.“

„Us Weekly“ skelbia, kad per tuos penkerius metus, kol bus rūpinamasi jo būsto nuoma, jis taupys pinigus, kad galėtų įsigyti namą.

image_from_ios_0
Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*