KHLOÉ KARDASHIAN IŠSISKYRĖ SU FRENCH MONTANA? (VIDEO)

Billboard, MediaTakeOut, Access Hollywood Life
2014.08.21
Khloé Kardashian & French Montana

Khloé Kardashian & French Montana

Los Angeles. Pranešama, kad realybės TV žvaigždė Khloé Kardashian (30) ir muzikantas French Montana (29) nebe pora. O išsiskyrimo detalės yra labai pikantiškos, praneša PlayRadio.lt.

Žurnalas „Billboard“ anksčiau rašė, kad Kardashian šeima ir draugai jos draugą kaltina tuo, kad jis naudojasi Khloé sėkme ir pinigais. Pasirodo, „MediaTakeOut“ sužinojo, kad prieš dvi savaites Kardashian šeima su Kris (58) priešaky surengė šeimos susitikimą ir pasakė Khloé, kad French Montana nėra laukiamas šiuose namuose.

Po šio akibrokšto Khloé Kardashian neklausė savo šeimos. Bet dabar pranešama, kad praėjus kelioms dienoms po šeimos susitikimo, Khloé savo vaikino mobiliajame telefone rado pikantiškų TV kanalo „VH1“ realybės šou „Love & Hip Hop“ žvaigždės Tahiry SMS žinučių ir nuotraukų. Po šio atradimo French Montana telefone, Khloé su juo tariamai išsiskyrė.

Beje, „MediaTakeOut“ praneša, kad praėjusį savaitgalį (16./17.08) French Montana buvo užfiksuotas su Tahiry Majamyje. „Access Hollywood Life“ French Montana teigė, kad nesinaudoja Kardashian šlove ir turtais.

Pasžiūrėkime French Montana interviu su „Access Hollywood Life“:

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*