KATIE MELUA APIE LINKSMĄJĮ MOČIUTĖS GIMTADIENĮ

FNP
2018.11.07
Katie Melua

Katie Melua

Frankfurt/Main. Katie Melua (34) jau ilgą laiką gyvena Londone, nors gimė Gruzijoje.

Po gruzinų pilietinio karo aštuonerių metų Katie kartu su šeima paliko šalį. Interviu su FNP.de atskleidė kaip dažnai ji aplanko savo gimtinę. Ji sakė: „Porą kartų per metus. (…) Balandį buvau Batumyje prie Juodosios jūros savo močiutės 80-tyje“.

Apie gimtadienio šventę Katie Melua pasidalino daugiau detalių: „Tai buvo beprotiškai linksma. Mano močiutė yra trisdešimt metų našlė. Nuo tada ji neturėjo jokio partnerio, nors kartą per metus į jos duris pasibeldžia vyras su gėlėmis ir prašo eiti į pasimatymą. Buvęs statybininkas, iš tikrųjų draugiškas vaikinas, bet močiutė, kuri gyvena kartu su savo dukra ir dukterėčia, niekada neina su juo. Mes surengėme grynai mergaitišką vakarėlį. Močiutės draugės, mano mama, aš – buvome visos moterys. Mes visos šokome, dainavome ir valgėme. Nuostabu“.

Tarp kitko, Katie Melua šiuo metu rengia turnė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*