KAIP TOM KAULITZ UŽKARIAVO HEIDI KLUM?

Bild
2019.02.10
Heidi Klum & Tom Kaulitz

Heidi Klum & Tom Kaulitz

Berlin. Kaip galima užkariauti Heidi Klum (45)? Tiesiog žengti žingsnį pirmam!

Tai skamba taip paprasta, bet būtent taip ir yra. Bill (29) ir Tom Kaulitz (29) pasirodė ZDF laidoje su Markus Lanz (49), kur davė interviu. Ten jie kalbėjo ir apie Tom santykius su Vokietijos modelių mama vadinama Klum.

Abu yra pora jau metus. Pirmą kartą jie susitiko Michael Michalsky (51) gimtadienio vakarėlyje. Tom brolis Bill ten irgi buvo – ir žinojo kaip viskas pasibaigs. Bill Kaulitz atskleidė: „Aš iškart nuo ‘Labas’ supratau. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio“.

Ar kas nors padėjo? Tom pridūrė: „Mes nebuvome suporuoti. Aš tiesiog paspaudžiau greičio pedalą“. Ir tai padėjo. Pora gruodį susižadėjo.

Apie savo santykius Heidi Klum praneša visam pasauliui per „Instagram“ paskyrą. Tačiau, kaip teigia, Tom, sužadėtinė prieš skelbiant nuotrauką ar video, su juo nesitaria. „Aš, beje, taip pat turiu ‘Instagram’ paskyrą. Jūs galite ten mane sekti. Tik aš nieko ten neskelbsiu. Mano tikslas visada buvo daugiausiai sekėjus susirinkti nieko neskelbiant!“, – sako Tom Kaulitz.

Dvyniai taip pat nacionalinės TV laidoje papasakojo apie Heidi reakciją, kai susipažįsta su kažkuo, kas turi dvynį brolį. „Žinoma, yra ypatinga susipažinti su dvyniu“, – sako Tom, kuris yra 10 minučių vyresnis už brolį. „Mes turime labai artimą ryšį. Bet tikiu, kad Heidi tai labai patinka. Ji gana greitai suprato, kad tai taip pat nėra sudėtinga“.

Norėdamas gyventi su savo mylimaja, Tom išsikraustė iš bendrų su Bill apartamentų. Dabar broliai gyvena vos 15 min. kelio vienas nuo kito Los Andžele.

Į klausimą apie palikuonis, Tom teatsakė: „To aš nesakysiu“. Jis nusijuokė: „Manau, kad man dar reikia pasisamdyti mokytoją, kaip man išsisukti iš klausimų“.

3,w=993,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*