K-POP ŽVAIGŽDĖS ILGAM SĖS Į KALĖJIMĄ

Bild
2019.12.02
Jung Joon-young / Choi Jong-hoon

Jung Joon-young / Choi Jong-hoon

서울시 (Seoul). Jie buvo mega žvaigždės. Dabar K-Pop atlikėjai Jung Joon-young (30) ir Choi Jong-hoon (29) ilgam sės į kalėjimą!

Choi penktadienį (29.11) gavo 5 metų nelaisvės, o Jung – 6. Abu stojo prieš Seulo teismą, kaip serijiniai prievartautojai. Po nuosprendžio abu apsipylė ašaromis.

Vaikinai apsvaigindavo merginas alkoholiu tiek, kad jos nebegalėjo pasipriešinti. Tikėtina, aukoms buvo duodama ir narkotinių medžiagų. Tada muzikantai kartu su kitais vyrais prievartaudavo jas. Kiti seksualiniai nusikaltėliai taip pat buvo nuteisti.

Be to, Jung slapta filmuodavo seksą, 11 vaizdo įrašų pasidalino vienoje pokalbių grupėje, praneša naujienų agentūra „Yonhap“.

„Kaltinamieji išnaudojo savo kaip K-Pop žvaigždžių statusą, kad pritrauktų aukas“, – sakė teisėjas. „Jaunos moterys tikisi įsitvirtinti pramogų industrijoje“.

Viena auka pranešė, kad išgėrusi kažko staiga tapo bejėgė. Kitą rytą ji pabudo skaudančia galva viešbučio kambaryje, visiškai nuoga ir be jokios atminties: „Choi Jong-hoon gulėjo šalia manęs ir juokėsi. Aš paklausiau, kas vyksta. Jie paklausė ‘Ar tu neprisimeni?’. Ir kikeno“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*