JUSTIN TIMBERLAKE IR MISSY ELLIOTT GAVO DAKTARO LAIPSNĮ (VIDEO)

Bild
2019.05.13
Justin Timberlake

Justin Timberlake

Boston. Nuo šiol prie Justin Timberlake (38) vardo turėsime rašyti Dr. Justin Timberlake. Dainininkas gavo daktaro laipsnį.

Timberlake šį laipsnį gavo privačiame Berklee College of Music koledže. Tiesa, mokslo įstaiga jam skyrė  tik garbės daktaro laipsnį, tačiau jis yra to nusipelnęs, nes atlikėjas yra laimėjęs net 10 „Grammy“ apdovanojimų.

„Svajonė nėra per didelė“, – parašė Justin Timberlake savo „Instagram“ paskyroje. „Laikykitės!!! Patikėkite… Aš esu daktaras!! Bet tikrai… Ačiū @berkleecollege už šią neįtikėtiną garbę. Aš esu labai pamalonintas ir dėkingas“.

Beje, ne jis vienintelis gavo daktaro laipsnį. Missy Elliott (47) nuo gegužės 11 d. taip pat vadinsis Dr. Missy Elliott.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*